
Ik kocht afgelopen zomer kistjes met aardbeien.
Ik twijfelde: drie kistjes of twee kistjes?
Voor de prijs per kistje maakte het niets uit.
Drie kistjes aardbeien waren samen € 21,00
Maar ik kocht er twee voor €
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
86 - 48 =
186 - 48=
286 - 48=
386 - 48=
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Een winkelier heeft nog 28 van deze pakjes batterijen liggen.
Hoeveel batterijen heeft de winkelier dan ?
Hij heeft nog
batterijen.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Welk getal hoort er bij de pijl?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zoë, Beyza, Carmen en Daimy kopen vier kaartjes.
Ze moeten € 24,00 betalen
Hoeveel kost dan één kaartje?
Eén kaartje kost
euro.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Welke getal hoort bij de pijl?
Bij de pijl hoort
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Welke plattegrond klopt niet? - Plattegrond
kan niet kloppen.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Een parkiet kost ongeveer € 7,50. Hoeveel zouden vier parkieten dan kosten ?
Vier parkieten kosten ongeveer €
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dit horloge kost € 48,00
Gijs spaart iedere maand 10 euro.
Na hoeveel maanden zou hij dit horloge dan kunnen kopen?
Na
maanden heeft hij genoeg geld voor dit horloge.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------controleer nu je antwoorden ----